Hlavní navigace

daňové zvýhodnění na dítě

  • (neregistrovaný) 90.176.110.---

    19. 2. 2014 7:49

    Dobrý den,
    zaměstanec si v zaměstnání uplatňuje daňové zvýhodnění na dítě. K tomu má ještě vedlejší příjmy z podnikání. Může si u těchto příjmů ve svém daňovém přiznání uplatnit paušální výdaje nebo se to už od tohoto roku vylučuje? Děkuji za radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 19. 2. 2014 8:11

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: daňové zvýhodnění na dítě
      Může, za určitých podmínek. § 35ca ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).