Hlavní navigace

fakturace energií a dph

  • (neregistrovaný) 90.177.114.---

    19. 2. 2014 16:17

    Dobrý den,
    fakturuji nebytovým prostorům neplátcům dph výrobu tepla, vodu, el.en.. u tepla /plyn/ jsem si uplatňovala dph, u ost. energií ne. jak mám vystavit fakturu-"přefakturovat" uvedené teplo a energie co se týče dph? můžu teplo s dph ostatní bez dph ? děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2014 14:28

      rr (neregistrovaný) 78.80.121.---

      Re: fakturace energií a dph
      Ano

      ostatní bez dph ?

      Ano (§ 36 odst. 11, ZDPH)
      .......Podmínkou je, že přijatá částka nepřevýší uhrazené částky za jinou osobu a plátce si u plnění uhrazeného za jinou osobu neuplatní nárok na odpočet daně.

      děkuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).