Hlavní navigace

Vyúčtování daně z příjmů ze závislé činn

  • (neregistrovaný) 90.182.179.---

    20. 2. 2014 14:43

    Dobrý den, prosím do Vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti se na první straně do 05 Počet zaměstnanců podle § 6 ZDP... počítají všichni zaměstnanci podle mzdových listů ? To znamená i ti, kteří byli daněni srážkovou daní ? Děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 2. 2014 16:33

      gg (neregistrovaný) 213.151.77.---

      Re: Vyúčtování daně z příjmů ze závislé
      ano, také jsem to dohlédávala,
      viz:
      počet zaměstnanců podle mzdových listů evidovaných k 1. 12. 2013, kteří mají příjmy podle § 6 zákona o daních z příjmů (tzn. i v případě zdanění srážkou podle zvláštní sazby daně).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).