Hlavní navigace

příznání fo

  • (neregistrovaný) 213.151.77.---

    22. 2. 2014 23:40

    dobrý den, prosím lze v přiznání,
    kde vypíši dle potvrzení zdanitelných příjmů-par.6
    a zároveň uplatním výdaje z podnikání procentem z příjmů?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2014 23:56

      VeronikaKA (neregistrovaný) 80.90.129.---

      Re: příznání fo
      ano, podnikání (§7) uvedete do přílohy č. 1, příjmy ze zaměstnání a ZD z podnikání do dańového přiznání

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).