Hlavní navigace

Prominutí úroku z prodlení FÚ

  • (neregistrovaný) 194.228.7.---

    24. 2. 2014 10:02

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost prominutí úroku z prodlení na FÚ. chtěla jsem naspat žádost, ale bylo mi řečeno, že vyměřené úroky se již neodpouští. Je to tak? díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2014 11:46

      Hanka (neregistrovaný) 194.228.7.---

      Re: prominutí úroku z prodlení FÚ
      a poradíte mi, pod kterým § to dřív bylo a v platném zákoně už není?

    • 24. 2. 2014 12:09

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: prominutí úroku z prodlení FÚ
      Dříve dle § 55a Zák. o správě daní a poplatků, nyní dle platného DŘ FÚ úroky z prodlení nepromíjejí, jen na zákl. § 260 může prominout ministr financí, ale to se vás zřejmě týkat nebude.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).