Hlavní navigace

Max.uznat.částka pro firmu u penz.poj.

  • (neregistrovaný) 90.183.69.---

    24. 2. 2014 10:17

    Dobrý den ptám se jaká je pro rok 2014 max. daňově uznatelná částka penzijního (životního) připojištění za rok , co platí firma za zaměstnance ???Pojišťovák mi řekl , že 30.000 Kč. Souhlasí ? Kde to v zákoně najdu ? MOC díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2014 10:21

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Max.uznat.částka pro firmu u penz.po
      to jste si asi nerozuměli. Pro firmu je uznatelná taková částka, kterou uzná za vhodnou ve směrnici - třeba milion.
      Pro zaměstnance je "nezdanitelnou položkou do 30 tisíc.§6/9/p
      co je navíc, se zdaňuje jako mzda.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).