Hlavní navigace

dovolená

  • (neregistrovaný) 217.197.154.---

    24. 2. 2014 11:36

    dobrý den, chápu správně...že dovolenou určuje zaměstanavatel a jedna část musí trvat nejméně 2týdny v celku, termín možnosti čerpání popř. rozvhu dovolené oznámí zaměstnavatel min. 14 dní předem. Jinak zaměstnanec nemůže sám určovat kdy na dovolenou nastoupí..max. že se jedná o lon. dovolenou (nespotřebovanou) a bez návrhu zaměstnavatele na čerpání do června daného roku? děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 24. 2. 2014 11:41

      jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

      Re: dovolená
      Ano. Jinak veškerou problematiku ohledně dovolené řeší ZP § 211-223.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).