Hlavní navigace

DP - začátečník prosím!!!!

  • (neregistrovaný) 80.250.9.---

    24. 2. 2014 20:24

    Dobrý den,

    chci se zeptat, zda mohu uplatnit výdaje procentem když jsem plátce DPH (myslím si, že ano, že to na dpfo nemá žádný vliv)???

    Uvažuji správně, když uvedu do příjmů podle § 7 příjmy bez dph???

    Velice děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2014 21:01

      Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

      Re: DP - začátečník prosím!!!!
      ano

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).