Hlavní navigace

OT-znovu zdravotní způsobilost

• (neregistrovaný) 46.227.168.---

25. 2. 2014 7:09

Dobré ráno, protože tady občas bývají dotazy ohledně výpovědi z důvodu zdravotní nezpůsobilosti, dávám sem odkaz na zajímavý článek s docela překvapivým soudním rozhodnutím.
    Třeba se někomu bude hodit.

http://www.epravo.cz/top/clanky/pricina-zdravotni-nezpusobilosti-zamestnance-nezbytnou-nalezitosti-lekarskeho-posudku-93603.html

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 2. 2014 7:33

jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

Re: OT-znovu zdravotní způsobilost
      Děkuji all. No, ono to má celkem logiku. A že lékaři neví, jak mají správně vypisovat, je všeobecně známo.

• 25. 2. 2014 7:55

all (neregistrovaný) 46.227.168.---

To máte pravdu, já jsem ze začátku zkoušela neúplné posudky vracet, ale se zlou jsem se potázala. Takže teď jsem ráda, že vůbec lékař napíše o koho jde, a zda je schopen. Ovšem nějaké soudní spory si raději ani nepředstavuji, protože z cca 150 lékařských posudků ročně je tak 20, které jsou přesně tak, jak mají být. U ostatních vždycky něco chybí.
      Vám je lékaři dávají v pořádku ?

• 25. 2. 2014 8:15

jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

No, právě že ne. Když reklamuji, že něco chybí dopsané, tak reakce lékařky je - dopište si to tam sama, já už stejně nevím, o koho se jednalo.
      Když řidiči chodí do laboratoře na krev, tak mi sestra dala čisté orazitkované tiskopisy a jednu předlohu, abych věděla, co mám zaškrtnout (na co mají udělat v krvi rozbor) a posílám zaměstnance na krev sama, přitom to je práce zdravotní sestry. Hlavně, že si za to platíme. Ale bohužel, sehnat nového lékaře je v našem regionu nadlidský úkol. Takže zkušenosti poměrně negativní.

• 25. 2. 2014 12:11

Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

Sestra si šetří práci, ale vy šetříte taky čas a nohy zam-ců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).