Hlavní navigace

Pořízení zboží z JČS

  • (neregistrovaný) 46.149.115.---

    25. 2. 2014 11:55

    V říjnu 2013 přišlo zboží z JČS, faktura až v únoru 2014 s datem
    20.2.2014. V loňském roce jsme pořízení zboží do DPH nedali,
    mohu až letos na základě došlé faktury? a jaký kurz pro účely DPH?

    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 25. 2. 2014 12:00

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Pořízení zboží z JČS
      správně jste měli uvést do listopadového přiznání 2013 s datem 15.11.
      můžete dát do řádného za leden s kurzem k 15.11.2013 - viz §25 odst. 1 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).