Hlavní navigace

Doba důchodového pojištění

  • (neregistrovaný) 193.85.240.---

    26. 2. 2014 9:31

    Dobrý den, prosím o radu. Zaměstnankyně rozvázala pracovní poměr k 28.2.2014. Byla u nás zaměstnaná od roku 2002 a nyní ji musím na ZL vykázat dobu kdy bylo zaměstnání dobou důchodvého pojištění. Vím, že se z této doby vylučuje rodičovská dovolená, ale nevím zda se vylučuje také mateřská či nikoliv. Prosím tedy o radu zda mám vyloučit jen RD nebo i MD?

    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2014 11:49

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: Doba důchodového pojištění
      do zápočtového listu se doba důchodového pojištění nevypisuje
      § 313 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).