Hlavní navigace

Daň z příjmu

  • (neregistrovaný) 90.181.171.---

    26. 2. 2014 11:03

    Dobrý den, prodávám byt na který mám hypotéku. Byt stál 550tis. Půjčovala jsem si 700tis. Ted byt prodávám za 620tis. Takže zisk je z toho 70tis. Hypotéku kterou musím na byt zaplatit je asi 640tis. Získaných 620tis z prodeje a 20tis jestě doplatím použiji ihned na zaplacení hypotéky tohoto bytu. Budu platit daň z příjmu z těch 70tis? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2014 15:45

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Daň z příjmu
      Nepíšete důležité
      Jak dlouho jste byt vlastnila, popřípadě bydlela.
      Zkuste zákon o dani z příjmu §4 písmeno a a b

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).