Hlavní navigace

Zaměstnání +OSVČ odpočet na dítě

  • (neregistrovaný) 193.179.72.---

    26. 2. 2014 12:55

    Obracím se s prosbou na zkušené. Když je zaměstnaný a OSVČ jako vedlejší činnost a náklady uplatněné % tak může odečíst slevu na dítě nebo ne? Vím, že když je OSVČ tak nemůže, ale tady si nejsem jistá. Moc děkuji za radu.

    Hezký den

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2014 13:08

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Zaměstnání +OSVČ odpočet na dítě
      Musíte porovnat daňové základy. § 35 ca.

    • 26. 2. 2014 13:15

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Není zač.
      >>>Obracím se s prosbou na zkušené. Když je zaměstnaný a
      >>>OSVČ jako vedlejší činnost a náklady uplatněné % tak
      >>>může odečíst slevu na dítě nebo ne? Vím, že když je
      >>>OSVČ tak nemůže, ale tady si nejsem jistá. Moc děkuji
      >>>za
      >>>radu.
      >>>
      >>>Hezký den
      >>
      >>Musíte porovnat daňové základy. § 35 ca.
      >
      >Moc děkuji za radu.
      >

    • 26. 2. 2014 13:10

      om (neregistrovaný) 90.179.112.---

      Re: Zaměstnání +OSVČ odpočet na dítě
      Pokud základ z vedlejší činnosti vyšší než 50% celkového základu, pak nemůže.
      §35ca ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).