Hlavní navigace

Daňové přiznání § 10

  • (neregistrovaný) 81.200.51.---

    26. 2. 2014 13:38

    Dobrý den, prosím o radu. FO prodala pozemek za 45 tis.,
    náklady na jeho pořízení jsou 47 tis.
    Musí se tento příjem uvádět do daň. přiznání, když z něho nemá žádný zisk?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2014 14:37

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: daňové přiznání § 10
      Podle mě se to musí uvést, i když základ daně je pak nula.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).