Hlavní navigace

Příjmy podle § 9 zákona č. 586/1992SB

  • 10 79.170.250.---

    26. 2. 2014 20:40

    Uváděli by jste příjmy dle §9 zákona v částce 96,29 do daňového přiznání? a kde se tyto částky v přiznání promítnou.. děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2014 21:40

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Příjmy podle § 9 zákona č. 586/1992S
      Když podáváte DP, musíte do něj uvést všechny příjmy, kromě osvobozených.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).