Hlavní navigace

Žena na RD vs.počet zaměstnanců

  • (neregistrovaný) 90.176.200.---

    27. 2. 2014 8:29

    Procházela jsem pár odkazů, ale nedopátrala jsem se, jestli do počtu zaměstnanců na ř.05 "vyúčtování daně z příjmů ze ZČ" patří i zaměstnanci na rodičovské dovolené? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2014 8:33

      jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

      Re: žena na RD vs.počet zaměstnanců
      Pokud v daném měsíci neměla zúčtovaný příjem, pak se nepočítá.

    • 27. 2. 2014 9:12

      Hudina (neregistrovaný) 90.176.200.---

      Re: žena na RD vs.počet zaměstnanců
      Děkuji. Takže tam nepatří ani zaměstnanci, kteří byli celý měsíc nemocní? Protože z některých diskusí jsem pochopila, že tam patří. Už jsem z toho fakt zmatená kdo tam patří a kdo ne. Moc prosím, napiště mi to polopaticky.

    • 27. 2. 2014 12:11

      h,p (neregistrovaný) 185.16.181.---

      Re: žena na RD vs.počet zaměstnanců
      Podle pokynů: Do ř. 05 patří zaměstnanec, který má mzdový list a PŘÍJMY podle §6. Příjmy podle §6 nemá ani nemocný ani zaměstnanec na RD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).