Hlavní navigace

daňová evidence - úroky a poplatky bance

  • (neregistrovaný) 90.181.27.---

    27. 2. 2014 11:02

    Musí se dávat do daňově uznatelných příjmů u daňové evidence připsané úroky za vedení bankovního účtu a do daňově uznatelných výdajů poplatky za vedení účtu, když je účet používán pouze pro podnikatelskou činnost?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 27. 2. 2014 11:04

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: daňová evidence - úroky a poplatky b
      úroky dávám do přiznání do §8 a poplatky do daňově uznatelných výdajů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).