Hlavní navigace

DP fyz.osob

  • (neregistrovaný) 85.70.14.---

    28. 2. 2014 11:33

    Dobrý den,
    prosím o radu. Jsem na rodičovské dovolené, vloni jsem pobírala peněžitou pomoc v mateřství (mateřskou) a mám nějaké příjmy z §6. Když si chci udělat daňové přiznání, kam napíšu vyplacenou peněživou pomoc v mateřství? Počítá se do příjmu.

    Děkuji Irena

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2014 11:35

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: DP fyz.osob
      Ta se nezdaňuje, to si pletete s tím, že se počítá do příjmu manželky pro posouzení nároku na slevu na manželku bez příjmu.

    • 28. 2. 2014 11:37

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: DP fyz.osob
      PPM se do daňového přiznání neuvádí. Jen ( ve Vašem případě) příjmy ze zaměstnání (§6).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).