Hlavní navigace

software

  • (neregistrovaný) 94.113.24.---

    28. 2. 2014 15:03

    Dobrý den,
    vedu daňovou evidenci. Mohu zařadit také software za 3000,- do podnikání později. Nakoupen byl před zahájením podnikatelské činnosti stéjně jako počítač. Ale zřizovací výdaje by byly vysoké. Tak bych to chtěla obojí jak software tak počítač zařadit až k datu tak o 14 dní pozdějšímu. Lze?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 28. 2. 2014 17:11

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: software
      ???
      § 5 ZDP řeší výdaje před zahájením činnosti. Na dny se tam nehraje ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).