Hlavní navigace

Poskytnutí služby Slovákovi - DPH?

  • (neregistrovaný) 78.102.70.---

    1. 3. 2014 20:47

    Neplátce, vedoucí DE bude poskytovat služby ohledně znaleckého posudku Slovákovi, nemovitost je ale umístěna v ČR. Nebude mít povinnost stát se plátcem DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 3. 2014 19:14

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Poskytnutí služby Slovákovi - DPH?
      ne, místem plnění je ĆR a jde o službu dle §10 ZDPH nikoli dle §9 odst. 1 ZDPH - viz §6i ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).