Hlavní navigace

Prodej vozu

  • (neregistrovaný) 82.202.73.---

    3. 3. 2014 7:00

    Prosím o radu: OSVČ , plátce dph, uplatňující výdaje paušálem koupil v roce 2009 dodávku a uplatnil daň na vstupu. V roce 2012 přerušil podnikání. V roce 2013 auto prodal a odvedl dph z prodejní ceny. Jak ale vypořádat tento prodej z hlediska DPFO?
    Přeji hezký den

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2014 11:03

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: prodej vozu
      Příjem dle § 10 ZDP, výdaj zřejmě 1/2 odpisu 2012 a zůstatková cena ve výši odpisu roku 2013.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).