Hlavní navigace

Prodej lesa - DPH

  • (neregistrovaný) 212.20.72.---

    3. 3. 2014 7:40

    Dobrý den,

    firma prodává les, který měla v majetku. Musí z tohoto prodeje odvést DPH?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2014 11:05

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Prodej lesa - DPH
      § 56 ZDPH - prodej pozemku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).