Hlavní navigace

TZ odepsaného nehmotného majetku

  • (neregistrovaný) 90.177.103.---

    3. 3. 2014 8:49

    Dobrý den,
    požádám Vás o názor. Máme zařazen firemní software jako nehmotný majetek, v loňském roce byl odepsán. V roce 2014 jsme rozšířily o další moduly v částce vyšší než 40.000,- Kč. Je správné zařazení jako TZ stávajícího systému s dobou odepisu 18 měsíců.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2014 11:15

      Crt (neregistrovaný) 217.196.214.---

      Re: TZ odepsaného nehmotného majetku
      Myslím, že je to klasický případ TZ, takže ano...ledaže by ty moduly mohly pracovat samostatně bez jakékoliv vazby na stávající SW.

    • 3. 3. 2014 11:40

      v11 (neregistrovaný) 90.177.103.---

      Re: TZ odepsaného nehmotného majetku
      Děkuji za odpověď, doba odpisu je správná 18 měsíců?

    • 3. 3. 2014 19:16

      Crt (neregistrovaný) 217.196.214.---

      Re: TZ odepsaného nehmotného majetku
      Ano, §32a, odst.6...písm. b) software a nehmotné výsledky výzkumu a vývoje po dobu 18 měsíců...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).