Hlavní navigace

podnikající důchodce

  • (neregistrovaný) 93.93.33.---

    3. 3. 2014 9:23

    Prosím zkušenější o radu! Skutečně musí podnikající důchodce zdanit částku starobního důchodu, jehož příjmy přesahují 840tis. dle §4 odst.3) zá 586?
    A co se myslí snížení daň.základu o částku pořizovací ceny rozdělenou na dobu pobírání důchodu §10 odst.7 zá 586 ?

    Prosím poraďte!!!

    A děkuji. O.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).