Hlavní navigace

Vystavená fa do zahrničí pro neplátce

  • (neregistrovaný) 90.180.108.---

    3. 3. 2014 13:32

    Dobrý den, prosím o kontrolu. Fakturuji do zahraničí soukromé osobě (nemá IČO ani DIČ) zboží za cca 130 Eur. Vyfakturuji částku bez DPH, na přiznání DPH ř. 20 a faktura nebude vstupovat do souhrnného hlášení.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 3. 2014 13:46

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: vystavená fa do zahrničí pro neplátc
      zahraničí - EU nebo 3. země?
      pokud do EU, pak určitě s DPH - ř. 1 (nejde o prodej osvobozený od DPH dle § 64 ZDPH)

    • 3. 3. 2014 13:59

      ivule. (neregistrovaný) 90.180.108.---

      Re: vystavená fa do zahrničí pro neplátc
      Jedná se o EU. Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).