Hlavní navigace

Vyúčtování srážkové daně - do kdy ?

  • (neregistrovaný) 77.48.244.---

    4. 3. 2014 9:50

    Moc prosím, do kdy musím podat Vyúčtování srážkové daně za zaměstnance za rok 2013 v papírové podobě ??
    Děkuji moc J.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 3. 2014 10:33

      Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

      Re: Vyúčtování srážkové daně - do kdy ?
      Daňový kalendář by měla mít každá mzdová v hlavě, nebo na stole :-)
      Takže honem vytisknout zde:

      http://www.julda.cz/wp-content/uploads/2013/12/da%C5%88ov%C3%BD-kalend%C3%A1%C5%99-2014.pdf

    • 4. 3. 2014 10:52

      Jana55 (neregistrovaný) 77.48.244.---

      Re: Vyúčtování srážkové daně - do kdy ?
      Lenko moc Vám děkuji, už se stalo ... Jen prosím ještě jeden dotaz, u té srážkové ten termín 1.4.2014 je myšleno v papírové podobě ? Elelektronicky je delší ?

    • 4. 3. 2014 11:11

      Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

      Re: Vyúčtování srážkové daně - do kdy ?
      Lhůta pro podání vyúčtování daně vybírané srážkou (dále jen "VDA DPS") není upravena žádným z ustanovení ZDP a proto platí obecné ustanovení daňového řádu. Dle ustanovení § 137 odst. 2 daňového řádu se vyúčtování podává do 3 měsíců po uplynutí kalendářního roku.
      Lhůta pro podání VDA DPS za 2013 – 1.dubna 2014

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).