Hlavní navigace

Proplacení lékařské prohlídky

  • (neregistrovaný) 188.175.121.---

    5. 3. 2014 12:39

    Prosím o odpověď: musí zaměstnavatel od 1.1.2014 proplatit vstupní zdravotní prohlídku zaměstnance,když s ním sepíše pracovní smlouvu? Zdravotní prohlídka byla provedena u smluvního doktora zaměstnavatele. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2014 14:40

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: proplacení lékařské prohlídky
      § 59, odst. 2 zákona č. 373/2011 Sb.

    • 6. 3. 2014 7:18

      Lisperka (neregistrovaný) 188.175.121.---

      Re: proplacení lékařské prohlídky
      Děkuji :o))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).