Hlavní navigace

Odměna jednatele - stravenky

  • (neregistrovaný) 80.90.129.---

    5. 3. 2014 13:25

    Dobrý den,

    v nově sepsané smlouvě o výkonu fce jednatele je uvedeno, že jednatel má mimo jiné nárok na stravenky, ale jelikož není v pracovním poměru, tak mu stravenky přísluší za celý měsíc (bez ohledu na "docházku")? A daňově uznatelných bude 55% hodnoty stravenek?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2014 14:12

      ŠárkaP (neregistrovaný) 80.90.129.---

      Re: odměna jednatele - stravenky
      teď jsem si v § 24 našla, že nárok na stravenku je, pokud je v práci alespoň 3 hodiny - tzn. pokud si jednatel bude vykazovat docházku, tak má nárok na stravenky?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).