Hlavní navigace

Do kdy a jak podat daňové přiznání - ods

  • (neregistrovaný) 89.24.181.---

    5. 3. 2014 21:09

    Dobrý večer,

    mám podávat daňové přiznání za loňský rok a jsem zmatená z toho, do kdy a co k daňovému přiznání přiložit nebo co kolem je ještě potřeba zařídit.

    Neměla jsem jiný příjem než odstupné (zaměstnavatel mi ukončil zam. poměr na rodičovské). Dostala jsem tedy odstupné a vyplnila formulář. Ale nemám žádné zkušenosti ohledně daňového přiznání.

    Mate mě, že zaměstnanci jej měli podat do konce února, ale já jsem už nebyla zaměstnanec (do duban na rodičovské), takže doufám, že pro mě platí do konce března...? Předpokládám, že jej podám na fin. úřad.

    Je potřeba k daňovému přiznání vyplnit a odevzdat ještě něco - jde mi o sociální a zdravotní, do konce roku jsem měla péči o dítě do 4 let?

    Děkuji moc

    Lucie

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2014 21:33

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Do kdy a jak podat daňové přiznání -
      Od zam-tele potřebujete Potvrzení o zdanitelných příjmech. Čísla opíšete do DP do § 6. Měl by vám vyjít přeplatek, tak nezapomeňte na poslední straně dole vyplnit žádost o vrácení. Podáte do 31.3. na váš FÚ. Přiložíte to Potvrzení.
      Na ZP byste měla být nahlášená jako osoba pečující.
      Na SP nemusíte nic.

    • 5. 3. 2014 21:37

      Lucie S. (neregistrovaný) 89.24.181.---

      Re: Do kdy a jak podat daňové přiznání -
      Dobrý večer, děkuji moc za rychlou reakci :) Lucie

    • 5. 3. 2014 21:42

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      není zač :)
      >>>Dobrý večer,
      >>>
      >>>mám podávat daňové přiznání za loňský rok a jsem
      >>>zmatená z toho, do kdy a co k daňovému přiznání
      >>>přiložit
      >>>nebo co kolem je ještě potřeba zařídit.
      >>>
      >>>Neměla jsem jiný příjem než odstupné (zaměstnavatel
      >>>mi
      >>>ukončil zam. poměr na rodičovské). Dostala jsem tedy
      >>>odstupné a vyplnila formulář. Ale nemám žádné
      >>>zkušenosti ohledně daňového přiznání.
      >>>
      >>>Mate mě, že zaměstnanci jej měli podat do konce
      >>>února,
      >>>ale já jsem už nebyla zaměstnanec (do duban na
      >>>rodičovské), takže doufám, že pro mě platí do konce
      >>>března...? Předpokládám, že jej podám na fin. úřad.
      >>>
      >>>Je potřeba k daňovému přiznání vyplnit a odevzdat
      >>>ještě něco - jde mi o sociální a zdravotní, do konce
      >>>roku
      >>>jsem měla péči o dítě do 4 let?
      >>>
      >>>Děkuji moc
      >>>
      >>>Lucie
      >>Od zam-tele potřebujete Potvrzení o zdanitelných
      >>příjmech. Čísla opíšete do DP do § 6. Měl by vám
      >>vyjít
      >>přeplatek, tak nezapomeňte na poslední straně dole
      >>vyplnit
      >>žádost o vrácení. Podáte do 31.3. na váš FÚ.
      >>Přiložíte
      >>to Potvrzení.
      >>Na ZP byste měla být nahlášená jako osoba pečující.
      >>Na SP nemusíte nic.
      >
      >Dobrý večer, děkuji moc za rychlou reakci :) Lucie

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).