Hlavní navigace

Jak zdanit?

  • (neregistrovaný) 90.183.143.---

    6. 3. 2014 10:08

    Dobrý den,
    zaměstnanci byla vyplacena náhrady za ztrátu na výdělku po dobu PN, musí podat za loňský rok daňové přiznání, on to bude zdaňovat v rámci paragrafu 6 nebo 10?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 3. 2014 10:09

      jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

      Re: jak zdanit?
      § 6, příjmy ze zaměstnání + náhradu pouze sečtete. Tak stejně i sraženou daň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).