Hlavní navigace

Příjmy § 9 - bonus nadítě

  • (neregistrovaný) 88.102.107.---

    7. 3. 2014 8:47

    Prosím o ujasnění otázky - má nárok na bonus na děti poplatník, který zdaňuje jen příjmy dle § 9 a uplatňuje výdaje paušálem?
    Ten paušál se vztahuje i na § 9? Teď vidím § 35ca ZDP, takže ten paušál se posuzuje v § 7 a 9?
    Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).