Hlavní navigace

Prodej nákl.auta po ukončeném leasingu

  • (neregistrovaný) 88.100.32.---

    10. 3. 2014 13:27

    Dobrý den,
    prosím o radu - nákl.automobil byl po ukončeném leasingu vložen do majetku a po měsíci prodán. Je to příjem podle par.10? Jde mi o to,jestli se z tohoto příjmu platí soc. a zdrav.pojištění. Jedná se o OSVČ.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 3. 2014 13:35

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: prodej nákl.auta po ukončeném leasin
      pokud jste vložil do majetku, pak je to příjem dle §7

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).