Hlavní navigace

Paušál vozidlo

  • (neregistrovaný) 92.243.193.---

    13. 3. 2014 8:34

    Dobrý den,
    prosím o radu:
    Vozidlo bylo do majetku s.r.o. zařazeno 8.3.2013, silniční daň se poprvé zaplatila za březen, v TP je zápis 8.3.2013. Vozidlo se užívá dosud.
    Při uplatnění paušálního výdaje v DPPO můžu uvést 10 měsíců (tzn.včetně "necelého" března)?
    Mockrát děkuji
    VLenka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 3. 2014 8:39

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: Paušál vozidlo
      §24 odst1) písm. zt skoro na konci: v měsíci pořízení nebo vyřazení lze uplatnit poměrnou část.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).