Hlavní navigace

Porizeni zaznamu

  • (neregistrovaný)

    20. 3. 2014 11:06

    Dobry den, mam dotaz ohledne porizeni video zaznamu pro vlastni potrebu.
    Presneji: vyucuji cizi jazyk na stredni skole a rada bych si nahrala svou hodinu ve tride s tim, ze dalsi hodinu si zaznam se studenty pustim a budeme spolecne vyhodnocovat, co bylo dobre a co bylo spatne. Je tomozne? Nebo musim mit vzdy "povoleni". Jedno je jiste, tyto zaznamy jsou jen jednorazove, jeden den se nahraji a po dokonceni hodnoceni se zaky se okamzite vymazou. Nikde se nebudou zverejnovat, ani na internetu, ani na strankach skoly, na socialnich sitich....opravdu nikde. Jen v te dane tride, kde byly porizenoy.
    Mohu s takto nahrat svou hodinu nebo ne?
    Dekuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2014 12:31

      úč (neregistrovaný)

      Re: porizeni zaznamu
      Myslím si, že pokud je máte pro vlastní potřebu a nebudete je nikde šířit a navíc je smažete, je to možné.

    • 20. 3. 2014 13:03

      ucitelka (neregistrovaný)

      Re: porizeni zaznamu
      Dekuji za odpoved, take si to myslim, ale znate nektere lidi, nikdy nevite.... co kdyz nektery z rodicu me napadne, ze jsem bez dovoleni poridila zaznam jeho ditete......clovek nevi, co s muze stat. Asi bych radeji mela predchazet tomu a radeji si po poresit nejakym souhlasem rodicu......
      diky

    • 20. 3. 2014 13:12

      VH

      Re: porizeni zaznamu
      Já si nemyslím, že je to tak jednoduché. Předně - paní učitelka není soukromá osoba, takže pořizování záznamů není její záležitostí, ale záležitostí školy. Škola by měla stanovit pravidla, tj. účel, způsob pořizování, dobu uchovávání, likvidaci apod., s těmito pravidly seznámit zákonné zástupce a vyžádat si od nich souhlas. Zřejmě ho všichni nemusí dát - jak budete řešit?

    • 20. 3. 2014 13:22

      ucitelka (neregistrovaný)

      Re: porizeni zaznamu
      Mate pravdu, je to zalezitost skoly, protoze ja jsem jen zamestnanec...... nejak to budu muset poresit...... nebo zaznam nedelat a se studenty tedy nekonzultovat...... ja jsem chtela jim ukazat nazorne, kde a v cem delaji chybu....aby si priste dali pozor ;-). No neni to jednoduche ;-).......

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).