Hlavní navigace

Předseda neziskovky - uplatnění darů

  • (neregistrovaný) 94.74.197.---

    21. 3. 2014 7:50

    Dobrý den,
    může si předseda neziskovky uplatnit dary, které poskytl své neziskovce?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2014 9:00

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

      Re: Předseda neziskovky - uplatnění darů
      Ano, pokud splní podmínky § 15/1 ZDP.

      Hezký den!

    • 21. 3. 2014 11:06

      Maruskaiii (neregistrovaný) 62.168.7.---

      Re: Předseda neziskovky - uplatnění darů
      A může mu potvrdit čestné prohlášení o poskytnutém daru člen rady organizace?

    • 21. 3. 2014 13:41

      Sooňa (neregistrovaný) 194.228.20.---

      Re: Předseda neziskovky - uplatnění darů
      Ano. A jaký dokument jste podávali na konci ledna u přiznání k dani darovací? Také to čestné prohlášení nebo darovací smlouvu?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).