Hlavní navigace

Program POHODA-prosím zkušené

• (neregistrovaný) 90.182.248.---

21. 3. 2014 12:54

Dobrý den,
    soubor vyúčtování daně z příjmů po odeslání v xml přes datovku nejde na FÚ otevřít, prý to hlásí kritickou chybu v bodě 06 na první straně přiznání. Jedná se měsíc, kdy byl vrácen přeplatek zaměstnancům. Posílala jsem už 3x, vždy chyba. Poprvé tvar 03 - špatně, tvar březen - špatně, tvar 3 - špatně. Po několika konzultacích na hotline jsem se shodli na tvaru březen (i s diakritikou). Teď jsem to poslala znovu a trnu co bude dál. Ještě, že paní na FÚ je příjemná, komunikujeme už od pondělí, tj. od prvního zaslání. To jsem byla pyšná, že jsem s termínem v předstihu.
    Prosím, písněte někdo, jestli dělám někde chybu. Děkuji!!!!

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2014 13:08

Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

Re: Program POHODA-prosím zkušené
      Ano, také jsem dříve mívala problémy, špatná mezera, háček, tečka atd. Tak to dělám a posílám přes EPO. Načtu do EPO data z Pohody, zkontroluji, uložím do xml a pak odešlu DS. Takhle mi to vše zkontroluje a nahlásí, zda je vše v pořádku.

• 21. 3. 2014 13:16

deri61 (neregistrovaný) 90.182.248.---

Paní Lenko, trošku jsem doufala, že se ozvete zrovna Vy, ze zdejších diskuzí jsem pochopila, že máte velký přehled přes tento program. Děkuji Vám za radu. Pokud tento poslední pokus nedopadne, tak to zkusím podle Vaší rady.
      Děkuji a všem hezký slunečný víkend!

• 21. 3. 2014 13:20

Lenka28 (neregistrovaný) 83.208.3.---

Není zač....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).