Hlavní navigace

Smlouvy s.r.o.

  • (neregistrovaný) 194.228.20.---

    24. 3. 2014 9:50

    Dobrý den, prosím, nemáte někdo odkaz na smlouy v s.r.o. , které mají být sepsané do 30.6.2014? Neví někdo co tam má být?
    Děkuji moc
    Iva

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2014 10:01

      Vlad

      Re: smlouvy s.r.o.
      Máte zřejmě na mysli společenské smlouvy, které musí být 1.7. uvedeny do souladu s novým ZOK podle §777.
      Vzory Vám moc nepomohou, protože každá smlouva je jiná (podle toho co si společníci dohodli). Čili ke nutné vzít původní společenskou smlouvu a porovnat ji s novým ZOK a provést případné úpravy. Jinak s tím zrušením společnosti, pokud nebudou upraveny tyto smlouvy, bych to neviděl tak tragicky. Znám firmu, která přes 20 let nevyvíjí žádnou činnost, nezakládá do sbírky žádné listiny a její majitelé by přivítali, kdyby ji soud z moci úřední zrušil. Ale nic...

    • 24. 3. 2014 11:12

      pája

      Re: smlouvy s.r.o.
      >>Dobrý den, prosím, nemáte někdo odkaz na smlouy v
      >>s.r.o. , které mají být sepsané do 30.6.2014? Neví
      >>někdo
      >>co tam má být?
      >>Děkuji moc
      >>Iva

      proč si s tím lámete hlavu? změnu spol.smlouvy musí udělat notář svým zápisem, takže stačí si dohodnout s notářem, co od vás bude chtít, kdy to udělá a kolik to bude stát.
      >
      >Máte zřejmě na mysli společenské smlouvy, které musí
      >být 1.7. uvedeny do souladu s novým ZOK podle §777.
      >Vzory Vám moc nepomohou, protože každá smlouva je jiná
      >(podle toho co si společníci dohodli). Čili ke nutné
      >vzít původní společenskou smlouvu a porovnat ji s novým
      >ZOK a provést případné úpravy. Jinak s tím zrušením
      >společnosti, pokud nebudou upraveny tyto smlouvy, bych
      >to neviděl tak tragicky. Znám firmu, která přes 20 let
      >nevyvíjí žádnou činnost, nezakládá do sbírky žádné
      >listiny a její majitelé by přivítali, kdyby ji soud z
      >moci úřední zrušil. Ale nic...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).