Hlavní navigace

Danění v Německu

  • (neregistrovaný) 147.32.157.---

    25. 3. 2014 8:32

    Prosím o radu - OSVČ - neplátce DPH, vede DE, vystavil jednu fakturu, která byla zdaněna v Německu. Jak budu postupovat při daňovém přiznání a jaký doklad se dokládá na FÚ ( dokládá se) ? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2014 13:21

      Hanka.uh (neregistrovaný) 77.48.52.---

      Re: danění v Německu
      Evidujete vaši vystavenou fakturu, její úhradu normálně zdaníte, fú k přiznání dpfo nic vystavovat nemusíte.

    • 25. 3. 2014 13:59

      grena (neregistrovaný) 147.32.157.---

      Re: danění v Německu
      A pokud by tentýž OSVČ obdržel ještě autorský honorář - platba z Německa a je v Němcku zdaněna. Budu ještě dávat do daňového přiznání v ČR a dává se do § 7? Děkuji.

    • 25. 3. 2014 14:05

      Han.ca (neregistrovaný) 77.48.52.---

      Re: danění v Německu
      Já bych to mrskla přímo do příjmů společně s ostatními příjmy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).