Hlavní navigace

Předčasné ukončení zemědělské činnosti

  • (neregistrovaný) 88.101.164.---

    25. 3. 2014 18:14

    Dobrý den, důchodce ukončil v 2010 roce zemědělskou činnost a nyní pobírá důchod a dotace za předčasné ukončení zemědělské činnosti.
    Od 1.1.2013 už nemůže uplatnit slevu na poplatníka?
    Danili jsme vždy dle § 10, daň se neplatila díky slevě na poplatníka.
    Nyní vychází daňová povinnost, není nějaká možnost třeba výdaje %?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2014 19:38

      Katka1 (neregistrovaný) 90.179.7.---

      Re: Předčasné ukončení zemědělské činnos
      Ano, upltnít výdaje procentem, ale slevu na poplatníka už nikoliv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).