Hlavní navigace

Přiznání k dani z příj. - §10 - doložení

  • (neregistrovaný) 78.102.70.---

    25. 3. 2014 18:27

    Budeme podávat přiznání daně z příjmu FO za prodej pozemku. Bude k tomu nutné pro FÚ přiložit kupní smlouvu a provizi realitky, kterou si uplatňujeme ve výdajích, nebo to FÚ k přiznání nepožaduje dodávat?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2014 19:40

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Přiznání k dani z příj. - §10 - dolo
      Nic nepřikládejte, jen si to připravte pro případnou kontrolu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).