Hlavní navigace

Pronájem

  • (neregistrovaný) 78.80.56.---

    25. 3. 2014 19:40

    Prosím o názor, když pronajmu dům mohu uplatnit odpisy (mohu vložit dům do obchodního majetku ?). Jedná se o pronájem dle §9.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).