Hlavní navigace

Prodej auta a DPH

  • (neregistrovaný) 193.86.184.---

    26. 3. 2014 13:16

    POplátce nám plátcům prodává nákladní auto z majetku které koupil před 4/2009 a osobní auto, které koupil po 4/2009. Ani na jedno si neuplatnil DPH na vstupu, ikdyž mohl. Může vystavit fakturu bez DPH jako svobozené plnění?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 3. 2014 14:15

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Prodej auta a DPH
      osvobození byste mohl uplatnit jen dle §62 ZDPH, ale to není váš případ
      prodej s DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).