Hlavní navigace

Přijatá FA od neplátce EU

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    27. 3. 2014 6:57

    Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda vyplývá nějaká daňová povinnost pro nás odběratele? Přijali jsme FA za službu (provizi) od neplátce z Velké Británie. Samovyření DPH se nebude účtovat? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2014 7:22

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Přijatá FA od neplátce EU
      pokud jste plátci, tak samovyměření dle §108 odst. 1 ZDPH

    • 27. 3. 2014 8:04

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Přijatá FA od neplátce EU
      A jestli nejste plátci, tak postup dle § 6h ZDPH (identifikace)

    • 27. 3. 2014 8:14

      Aničkaxxx (neregistrovaný) 213.226.255.---

      Re: Přijatá FA od neplátce EU
      My jsme plátci DPH (odběratel)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).