Hlavní navigace

FO - přefakturace nájmu?

  • (neregistrovaný) 85.71.120.---

    28. 3. 2014 16:31

    Moc prosím o radu... OSVČ má v pronájmu prodejnu a se souhlasem vlastníka pronajímá část této prodejny dalšímu nájemci.. Vede DE - jak byste evidovali? Celý zaplacený nájem do výdajů a "přefakturovaný" nájem do příjmů §7? Nebo do příjmů z pronájmu? Předem díky, asi nad tím už moc dumám : -)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).