Hlavní navigace

Životní pojištění a dary

  • (neregistrovaný) 194.228.11.---

    29. 3. 2014 8:26

    Dobrý den, pro s.r.o. je dar nemocnici daňově uznatelný? a platba živnotního pojištění zaměstnancům ve výši 30tis za rok je či není? děkuji moc a případně který odstavec to je
    M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2014 9:50

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Životní pojištění a dary
      Dar ano-§20 ZDP, pojištění ano- § 24/2 písm.j) bod 5 + osvob.u zamce-§6/9 písm.p

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).