Hlavní navigace

§9, sleva na deti

  • (neregistrovaný) 46.39.164.---

    29. 3. 2014 18:16

    Dobrý den,

    prosím o radu:

    - v roce 2013 jsem byla do 7 měsíce na rodičovské dovolené a potom na ÚP. žádný příjem

    - dle §9 pronajímám byt - příjem je 60.000,- Kč

    uplatňuji skutečné výdaje (v roce 2013 jsou ale 0 Kč)

    dotaz: můžu uplatnit slevu na děti???

    nemusím použít výdaje %??? pokud bych je použila, tak slevu na děti uplanit nemůžu???


    Děkuji předem za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 3. 2014 19:49

      HanaBaš (neregistrovaný) 91.237.238.---

      Re: §9, sleva na deti
      >Dobrý den,
      >
      >prosím o radu:
      >
      >- v roce 2013 jsem byla do 7 měsíce na rodičovské
      >dovolené a potom na ÚP. žádný příjem
      >
      >- dle §9 pronajímám byt - příjem je 60.000,- Kč
      >
      > uplatňuji skutečné výdaje (v roce 2013 jsou ale 0
      >Kč)
      >
      >dotaz: můžu uplatnit slevu na děti???
      >
      >nemusím použít výdaje %??? pokud bych je použila, tak
      >slevu na děti uplanit nemůžu???
      >
      >
      >Děkuji předem za odpověď
      >
      >Pokud chcete použít uplatnit daňové zvýhodnění na dítě nebo bonus, tak nesmíte použít výdaje %. Příjem máte vyšší než je 48 tis., tak můžete uplatnit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).