Hlavní navigace

Kurz-opr.daň.dokl.

  • (neregistrovaný) 78.80.121.---

    31. 3. 2014 12:11

    Prosím, nejsem účetní, ale potřebovala bych se ujistit - vystavuji opravný daňový k jiné faktuře, ale je v cizí měně. Je to v programu Pohoda. Na původní faktuře je tedy jiný kurz (podle data vystavení) nežli na opravném daňovém dokladu. Částka v eurech je ale stejná. Je to tak dobře prosím??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2014 12:37

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: kurz-opr.daň.dokl.
      ne, dle §42 odst. 4 ZDPH musíte použít u ODD stejný kurz jako u původní faktury

    • 31. 3. 2014 13:19

      LeňaL. (neregistrovaný) 78.80.121.---

      Re: kurz-opr.daň.dokl.
      Prosím a ještě jedna věc - když posílam platbu do zahraničí v eurech, tak mi nestačí číslo účtu, potřebuju i SWIFT a IBAN, když je to fyzická osoba? Asi jo, že?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).