Díky
>>Dobrý den, prosím "pohodáře", jakými daty zadáváte
>>doklad do pokladny - náš případ:
>>1.7.2014 přinesly doklad ze 16.5.2014, v Pohodě je
>>Datum vystavení-datum zápisu do pokladny, Datum
>>platby-datum, kdy to vstupuje do účetního deníku a
>>Datum
>>zdanitelného plnění-datum, kdy to vstupu do dph. Můžu
>>tedy
>>zadat Datum vystavení 1.7., datum platby-16.5. a
>>Datum
>>zdanitelného plnění-1.7.2014?????
>>
>>Děkuji
>
>
>Já dávám vždycky všechna data ten den, kdy vydávám
>fyzicky peníze z pokladny.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nevidíte údaje k měsíčnímu hlášení? ČSSZ upozorňuje na nové nastavení zmocnění
Dobrý web jako značka končí, nabízí všechna školení zdarma
Stát chce za důchodce, děti a studenty platit více
Místo výkonu práce v novém hlášení: Jak vykázat „celou ČR“?
Jediná kopie vaší občanky vám může způsobit obrovské problémy
Když pohoří byznys: Příběh o tom, jak lidstvo pojištěním zkrotilo strach ze ztráty
19. 8. 2014 11:03
Dobrý den, prosím "pohodáře", jakými daty zadáváte doklad do pokladny - náš případ:
1.7.2014 přinesly doklad ze 16.5.2014, v Pohodě je Datum vystavení-datum zápisu do pokladny, Datum platby-datum, kdy to vstupuje do účetního deníku a Datum zdanitelného plnění-datum, kdy to vstupu do dph. Můžu tedy zadat Datum vystavení 1.7., datum platby-16.5. a Datum zdanitelného plnění-1.7.2014?????
Děkuji