Re: Podklady pro výpočet stravného - pro
O programu nevím. Udělala jsem si tabulku v exelu. Tam jen napíšu odkud-kam, od kolika hodin do kdy a ono mi to samo spočítá stravné, ale nevím jestli to nemáte složitější, pro moje účely to stačí. Pokud byste chtěla - napište mail - můžu vám tabulku poslat.
Re: Podklady pro výpočet stravného - pro
Nad exelem jsem také přemýšlela, ale neumím s ním tak dobře aby mi to počítalo samo. Mám problém hlavně když zaměstnanec během dne třeba 4x přejede hranice a pak se spletu ve výpočtech kolik mu kde spočítat. Byla byste moc hodná. Moje email. adresa : paja.ucet@seznam.cz. Moc Vám děkuji
Re: Podklady pro výpočet stravného - pro
Tabulka odeslána - komentář v textu -:)
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
Prodal byt, aby mohl pražit. Dnes má Michal jednu z nejlepších káv v Evropě
Počet sledujících je přežitek. U mikroinfluencerů hledejte brand fit, radí odbornice
Kdo má status umělce, může od státu opět dostat až 90 tisíc korun
Berňák rozesílá informace o výši daně z nemovitostí na rok 2026
27. 8. 2014 10:09
Dobré ráno,
máme několik řidičů a stravné jim zatím počítám ručně na papír. Jenže při takovém výpočtu dělám zbytečné chyby. Marně stále hledám program, který by vyhovoval. Jako účetní SW máme Pohodu, zkoušela jsem zadávat zahraniční příkazy, ale zde je problém, že nejde zadávat více cest současně a musí se zadávat zdlouhavě. Navíc tisknout každou cestu zvlášť. Neporadil by prosím někdo program, který máte vyzkoušený a je jednoduchý? Děkuji