Hlavní navigace

PDP - malování a opravy v kanceláři?

  • (neregistrovaný) 213.191.117.---

    1. 9. 2014 15:23

    Mám přijatou fakturu za drobné opravy, vymalování a úklid kanceláře. Dodavatel je plátce DPH, na faktuře je uvedena výše DPH. Mělo by být v režimu přenesené daňové povinnosti? Mám nechat opravit fakturu? Není zde zmíňka, že by bylo dle §92. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).